| bibylyka a întrebat:

Va place Gagnam Style? Daca da, de ce? Va place de Psy?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

NU! Vreau sa moara in chinuri coreanul ala, sau ce e.

8 răspunsuri:
| elenaanfimov a răspuns:

Mie imi place fiindca este o melodie amuzanta si e caraghios sa iti vezi colegele dansand. Nu e o melodie de valoare dar e pentru diatractie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie sincer imi place de PSY, dar mai ales melodia lui, care nu e vreo melodie epica, insa cel mai mult imi place faptul ca a reusit sa sparga toate barierele, fiind prima melodie care reuseste sa atinga 1 miliard de vizualizari. happy

| luizalulu23 a răspuns:

Imi place strict melodia adica cui nu ii place sa danseze si in plus mai are si peste 1 miliard de vizualizari

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

Da,dansul a devenit celebru pe la fiecare colt vezi cate unu cu dansu,, si psy este fenomenal :*

| scama100 a răspuns:

E frumos da nu prea, dansu ii fain da nu imi place sa ala ii korean sau chinez ce ii

| Niiiicu a răspuns:

Nu,nu am nimic personal cu el dar nu imi place

| IreneSweetGirl a răspuns:

Da, e draguta. Imi aduce mereu zambetul pe buze cand o aud si ma face sa ma simt bine! Reusita!

| ZuZy123 a răspuns:

Sa imi place pentru ca este foarte amuzanta laughing