| rata a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cu o parere...nu sunt sigura daca sa ma inscriu la Spiru haret avand in vedere problemele care au fost cu acreditarea?

Răspuns Câştigător
| ralucissima a răspuns:

Pai.depinde la ce specializare vrei. ei sunt acreditati la ZI, depinde ce forma vrei sa faci. eu am facut muzica la spiru, dar chiar daca sunt acreditati, cine te aude cu spiru, se uita lung la tine.nu e o universitate pe care sa ti-o recomand. dupa ce am terminat, eu am mai facut o specializare la universitatea Bucuresti. daca ar fi sa mai fac o data, categoric nu as mai face-o.

2 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Nu mai bine ai alege tu o facultate de stat, macar sa stii o treaba sigura. ca asa, poate pierzi si trei ani, poate pierzi si banii... eu nu vreau sa fac antireclama, dar stii cum se zice, "ce-i in mana nu-i minciuna". mai bine faci un efort si termini o facultate ca lumea si nu stai cu sufletul la gura dupa ce termini.

| lapadatgeorge a răspuns:

E sigur pentru. ca tata si mama anul acesta au terminat faculta la Spiru si au luat licenta si a fost acreditata dar ai grija la ce specializare te pui