| Alexandrio a întrebat:

Va rog cineva care ma poate ajuta am un tic care dau din cap maxim pe spate si maxim in barbie brusc si ma deranjeaza il amd e cateva luni si imi face cea mai proasta imagine din viata mea cea mai proasta impresie cum scap de el am incercat tot nu stiu ce sa fac! dau funda big grin! big grin!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu il poti controla, mergi la un psiholog.

1 răspuns:
| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Am sa-ti divulg un secret cum sa scapi de el, in momentul in care iti vine sa faci asa, inventeaza alta miscare si fa-o pana scapi de tic.totul e in MINTE.