| Mogaciprian85 a întrebat:

Vă rog frumos vreau și eu o funda? Respecte

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ai aflat ca TPU da anul asta 1000 € pentru fiecare funda câștigată?

| lpavel a răspuns:

Da un raspuns la o intrebare si milogeste-te sa-ti dea funda. Daca tu pui intrebarea nu se poate oferi funda pentru intrebare ci numai pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua sa vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funda primeşti doar dacă dai un răspuns bun/folositor la o întrebare şi cel care a pus întrebarea decide cine o primeşte.Te rog să dai fundawinking

| IIIshaneIII a răspuns:

Nu e rau sa vrei

| SamuraiOkami a răspuns:

Ok

| Kryeno a răspuns:

Fundă primești dacă oferi altor utilizatori un răspuns bun, care să-i ajute la rezolvarea unei probleme / dileme regăsite în întrebarea lor.