| Denisuca_Denisa_1998 a întrebat:

Va rog imi spuneti cum pot cucerii un baiat?

Răspuns Câştigător
| LarisaStanciuu a răspuns:

Pai la baieti trebuie sa fie o fata frumoasa, sa se lase greu dar nici prea sa nu se creada ca fata nu e interesata de acel baiat.La baieti le mai place si cand fetele vorbesc despre viata lor le zici baietilor ce iti place la un baiat.
Incearca sa nu fii piti in preajma lui deoarece o sa te barfeasca fetele si el o sa afle si o sa creada ca esti pitipoanca.
Incearca sal duci intr-un loc linistit si sa vorbesti cu el si sa-i spui direct ca-l placi pentru ca un baiat no sa-ti spuna nici odata ca te place. Daca i spui unui baiat ca-l placi sa-i spui direct si daca se uita in jos incearca sa te joci in parul lui. Si cam asa cuceresti un baiat big grin...BAFTA sper sa ai succes!

3 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Sarmul tau cred ca va conta cel mai mult...

| 1cu2idei a răspuns:

: )) invita-l la un suc

| mariusice a răspuns:

Ardei vreo doua dupa ceafa si gata, fii diferita fata celelalte fete si nu fi usuratica, punct