| Sawarekh a întrebat:

Va rog niste domenii in care sa iti folosesti creativitatea.

Va rog recomandati-mi doar domenii de viitor!

Eu vreau sa renunt la domeniul de graphic designer ( sunt salarii mici cu care nu poti trai independent )

Sunt si exceptii in care unii castiga mult, dar acolo locurile sunt foarte limitate si se intra doar pe relatii.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

- Designer de interior
- Designer de ambient exterior
- Arhitect
- etc.

Insa, in orice meserie, daca ai minte creativa, atunci te poti descurca mai bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am auzi pana acum designer pe relatii... ori esti bun si faci bani ori nu.

| Sawarekh explică (pentru suntserios):

Boss,vrei sa iti arat ce fac?

| Sawarekh explică (pentru suntserios):

Ti-am lasat mesaj in privat.

| LaviniuA a răspuns:

Hmm arhitect? Sau chef cofetar.