| razvan55boy a întrebat:

Va rog sa imi descrieti niste peisaje cu paduri sau terenuri horror!
am mare nevoie pentru ca sunt un actor intr-un serial care nu a aparut inca pe neet sau televizor si am nevoie de idei!
P. S.
este interzis sa dau informatii despre el!

1 răspuns:

Nu-mi vin acum in cap astea, insa iti sugerez sa dai la Pe drumuri de munte de Clistrat Hogas si s acauti epitete, bla..bla si sa le alegi cu grija astfel incat sa iti iese ceva bun smug.....eu de acolo ma inspirlaughing