| Nedelcu_Alexandru_2002 a întrebat:

Va rog sa imi recomandati un job part-time in Bucuresti! Am 15 ani si vreau sa imi fac banii mei si nu stiu unde sa ma duc. Mentionez ca vreau sa imi fac singur un program si sa fiu platit decent si sa imi fac treaba lejer, fara stres.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Impartit pliante prin malluri si pe strada!
Plata este micuta, dar pentru un copild e 15 ani, este un banut bun.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe langa ca nu poti fi angajat legal la 15 ani si nu ai nicio calificare mai ai si o groaza de pretentii

| RaduMihaiRadu a răspuns:

La 15 ani ai nevoie de semnatura parintelui. De la 16 te poti angaja tu de capul tau