| damiancristina a întrebat:

Va rog sa-mi dati un mic sfat...as vrea sa fac master in cadrul SRI, cica te si angajeaza in timpul masterului...se merita? stie cineva cum sta treaba la SRI?

Răspuns Câştigător
| biabluey a răspuns:

Nu cred ca ai neaparat nevoie de pile ca sa intri. Daca esti destept si iti merge mintea... poti intra oriunde si fara pilewinking. Dar doar banii te intereseaza? Eu cred ca ar trebui sa iti si placa ceea ce faci.Eu zic sa te documentezi mai bine sa vezi exact cum sta treaba.winking

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

De meritat se merita dar ai pile sa intrii?

| damiancristina explică:

Sincer da am un unchi la sri in bucuresti... dar se intra numai pe pile? trist...