| PopescuAntonio a întrebat:

Va salut, am 19 ani am mai lucrat ca lucrător comercial 6 luni și acum vreau sa ma angajez ca, curier.Cum este meseria asta este cineva care sa îmi explice la început ce trebuie sa fac? Ce plusuri și minusuri are? La FanCourier, dpd sau ce alte firme mai sunt.

1 răspuns:
| just4ubr2015 a răspuns:

Ca si curier esti platit in fuctie de cat livrezi daca livrezi pe zi 100 clienti ajungi lunar la venit de 2500 3000 lei stres mare multa munca si mai pica din cand in cand si un ciubuc depinde de cum te porti cu cei care primesc coletele.