| anonim_4396 a întrebat:

Vă salut cu drag! Astăzi am scris un nou articol pe blog http://catalinamircos.wordpress.com/2013/04/27/despre-vi se/

Aş vrea să ştiu părerea voastră.

PS. mulţumesc pentru faptul că aţi citit :*

1 răspuns:
| Fabulistul a răspuns:

Se zice ca repetitia e mama invataturii.
Si totusi, anafora intr-un blog personal mi se pare anosta. Mai ales intr-un paragraf ce are ca idee, visul. Nu ma intelege gresit, textul e frumos compus, doar ca folosirea unor sinonime te-ar ajuta enorm. Iar pe viitor, n-ar strica sa editezi micile greseli de ortografie. Nu e musai, dar arata ca-ti pasa cat de cat de aceasta arta a scrisului si totodata iti respecti si cititorii.