| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Va salut meseria de frizer este o alegere buna pentru mine un tanar de 21 de ani din Bucuresti?

4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Daca iti place ceea ce faci, cu siguranta! Dar in primul rand trebuie sa ai si potential. Orice reusesti daca ai un strop de ambitie! Apropo, imi place freza ta.

| Brunet_Bogdan_1994 explică (pentru Florentina9210):

Fetelor eu am inteles ce ziceti voi dar ca si castiguri in calitate de angajat ce parere aveti?

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Da. Ce are? E și meseria de frizer o meserie ca oricare alta.
Succes!

| Rakanishuu a răspuns:

Daca vrei sa-ti deschizi salonul in Bucuresti, gandeste-te bine la cum ai putea sa iti si castigi existenta. Ai nevoie de potential ridicat, in plus, trebuie sa stii sa te imprietenesti cu clientii.
Daca duci lipsa acestor detalii, nu stiu cat de buna ar fi alegerea de a-ti deschide un salon in Bucuresti.
In cazul in care tu de fapt vrei sa te angajezi ca frizer, nu sa-ti deschizi o afacere, meseria de frizer devine una si mai avantajoasa. Doar sa tii cont tot de aceste principii in continuare.