| 1stea a întrebat:

Va salut!

Va spun cu disperare ca am nevoie de un loc de munca. Locuiesc in Bacau, am cautat in ziare si mai peste tot dar n-am gasit nimic.

Am 18 ani si imi este rusine sa mai cer bani de la parinti, mai sunt si platiti prost iar fabrica unde lucreaza ei e pe cale de a da faliment, pe langa asta mai avem si datorii la banci. Suntem intr-o situatie financiara foarte proasta, sunt in clasa a 11a si chiar ma gandesc sa ma las de scoala si sa-mi gasesc de munca. Daca e cineva de pe acest site care ma poate ajuta sa-mi gasesc ceva de munca, nu conteaza unde poate sa fie si in afara tarii!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| cristianpopa a răspuns:

Http://popacristian.wordpress.com/oportunitati/

Sti cum sa ma contactezi daca vrei sa stii mai multe. Succes!

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN .