| bbenalex234 a întrebat:

Vand Cont lvl 8 ____ Dark Orbit!

Nava : Bigboy
Echipament :
-4 lasere LF3
-3Lasere LF2
-Lansator Rachete HST-1
-4 scuturi SG3N-BO1
-11 scuturi SG3N-AO2
-Robot de reparatii 1 ( nu am mai avut uri)

Inventar :
-11292 munitii X2-MCB-25
-4060 munitii X3-MCB-50
-746 munitii X4-UCB-100
-523 unitatii xenomit
-2 Palladium

Pentru Cont Contactati-ma ( Duar in weekend ) pe numarul 0734860225 ori mesaj pe b.benalex@yahoo.com sau pe Id-ul de mess b.benalex -----

Pret Negociabil : --- Incepand cu 10 euro... max 30 euro...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici nu se fac anunțuri de vânzări, încalci regulamentul: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| CupCake97 a răspuns:

Am inteles totbig grin

| bobodanlili a răspuns:

Eu dau la schimb foaie de hartie A4 pentru audi cu acelasi format

| DarkOrbitSF a răspuns:

Schimb cont dark orbit cu Cont Nfs World. doresc seriozitate numi veniti cu chstiii de genu. "da-mi datele de la cont. ca sa nu stiu ce " sau cu tot felul de prosii de adormit copii contul are drone level 16 +apis(level16 si el) Kbot gg pet 14 cu seprom x1= 11-12k cam asa dauwinking 28 pct reg. SERVER: gl2. contul e bun. am 100k x4 400k x2 100k x3! 2 havoc si zeta aproape completa. Ps vreau un cont cat de cat bun... level 40+ cu masini calumea lasati-mi mesaj sau add assss_gredy sau alecu_9999 big grin

| sorinbr a răspuns:

Vand 2 conturi de dark orbit.

Server: Europa global 4.

Nava goliath
12 pct registru pilot
Level 17
alfa si gamma deschisa
5 iris
Pet lvl 4
24 LF3
13 scuturi de elita
Full generatoare
Ful cpu slot
full design-uri+design special Solace
Il dau pe 4 sms la mega happy hour.
1 sms 2.50 eur sau 10 eur telefon.

Sau dau prin transfer credit pe telefon.
DAU SI PE CONT MT2 GX UNITED SAU RO.

Pt detalii bagati sorin_breajen@yahoo.com