| anonim_4396 a întrebat:

Veche intreprindere, initialele ei erau I. C. M. C. C.

Care era numele ei complet? [de ex.: I. M. G. B. - Intreprinderea de Masini Grele Bucuresti]

6 răspunsuri:
| Laly_4113 a răspuns:

International Council on Medical & Care Compunetics(Consiliul International privingd Medicalizarea si Ingrijirea Compunetics)

| qwerty a răspuns:

I. C. M. C. C. inseamna International Council on Medical & Care Compunetics.

| Mariinaa a răspuns:

International Council on Medical & Care Compunetics. ceva de genu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

International Council bla bla bla nu are de a face. I. C. M. C. C. era o intreprindere situata in zona Inclinata, Bucuresti. La aceea fac referire. Alte raspunsuri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreprinderea de constructii metalice confectii pentru constructii

| TommyMiller a răspuns:

Intreprindere Constructii Montaj si Confectii pentru Constructii
Sediul central pe Ecomom Cezarescu (pe undeva in Regie parca...)