| Nightcore4Team a întrebat:

Vedetele au o viata normala?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Daca vor asta.

Sunt o multime de vedete care isi pastreaza viata normala si sunt un exemplu pentru celalalte persoane...iar presa vazand ca nu de ce sa se lege si nu le pot include in rubricile de scandal, le lasa in pace.
De asta nici nu prea auzi de bine...

Poti avea o viata normala daca iti pastrezi capul pe umeri.
Daca te ia valul... ajungi rau.

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Bineinteles. Diferena este ca lor li se incalca des dreptul a intimitate si au programul cu mult mai incarcat decat restul.

| Sherlockdima a răspuns:

Nu prea cred.

evenso
| evenso a răspuns:

Din moment ce sunt vedete nu mai pot avea viata normala, pentru ca mereu sunt in centrul atentiei oriunde sa fie.

| BibiRose a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "viata normala"

| DeKoniec a răspuns:

Da, dar nu mai au aceiasi intimitate ca si noi, omenii de rand.

| zurick a răspuns:

Nu cred.

| Sadop a răspuns:

Nu prea, dar depinde cum trateaza presa.
Vedetele nu prea mai au intimitate, dar daca vor pot opri asta.
Acum depinde si de tipul vedetei.

| Geoosh98mtfc a răspuns:

Da, s`ar putea sa aiba o familie ..si chiar copii ..trebuie sa fii alfel ca pe scena.
trebuie sa ai o alta viata ..cunosc vedete care sunt super pe scena, iar in familie se comporta normal ..de exemplu Jenifer Lopez..este o cantareata minunata, dar si o mama iubitoare