| Ninaa a întrebat:

Vedetele au zambetul perfect creat de stomatolog? majoritatea au dinti de portlean, falsi?

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Cam da. dinti albi, drepti, perfecti? nu cred ca e de la mama natura happy

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Fii sigura ca majoritatea vedetelor au dantura refacuta din portelan ( de regula ) sau semiportelan pentru a avea un zambet perfect big grin

| stpu a răspuns:

Nu neaparat au dinti de portelan. Pot foarte bine sa isi faca un tratament de albire a dintilor care costa undeva pe la 3-400E si 2-3 ani nu mai au probleme cu ingalbenirea dintilor(bineinteles, daca ii ingrijeste intre timp).
Sa-si puna dantura e un proces mult mai dureros. Implinatul doare al naibii de tare(o spun din experienta mea), dar e o solutie mai de lunga durata decat albirea.

| BadLuckBryan a răspuns:

Vedetele sunt silete de obicei sa-si pileasca dintii si sa-si puna dinti de portelan pentru a da bine la imagine.

| LorrexD a răspuns:

Sunt care au. Dar nu uita de photoshop.