| LissaLy a întrebat:

Venirea unui copil pe lume ar incurca cumva cei 3 ani de rezidentiat la medicina? Daca el apare in primul an?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, gandeste-te ca el o sa devina prioritar si facultatea de medicina este foarte grea si asa. Daca ai pe cineva sa te sprijine si sa stea mult timp cu copilul atunci nu o sa ai probleme, daca nu trebuie sa muncesti mult. Un copil este foarte, foarte greu de crescut si trebuie sa ii dedici tot timpul tau (stiu asta ca am fratior de 4 ani).