| Elyiela a întrebat:

Vi s-a întamplat vreodată sa vreti sa va angajati undeva si sa fiti in proba si in acele zile de proba sa fiti trimisi acasa pentru ca seful nu a fost multumit? Daca da, cum v-ați simțit?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu am patit sa ma duc la 2 interviuri pentru angajare, mi-a lasat nr de telefon sa il sun peste o saptamana, l-am sunat, si cand imi spune la telefon ca... " Nu te-am vazut ieri la al 3 interviu,am crezut ca numai vrei postu, si am gasit alti baieti doritori " sa imi pice fata, si mai multe nu, mai imi luase si actele, mi-a strans mana cu ambele maini happy vrajeli de cartier, apoi imi da o vrajeala din asta de nu o inghite nici traseistele, asta e Romania.

| Elyiela explică (pentru Liviu):

Am patit si eu sa imi zica "te sun maine seara" si nu a mai sunat. Macar sa imi fi zis ca nu ma vrea, dar nici atat

| JusTPauL a răspuns:

Cum sa te simți. Penibil.
Ori nu îți pasa și treci cu vederea cele întâmplate.