| αиdяαdα a întrebat:

Voi ce carieră vreţi să aveţi?

Răspuns Câştigător
| GeOrGy2110 a răspuns:

Planul A : arhitecta, planul B : contabila

17 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Informatician

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Stilist de modahappy

| lov343v3rally a răspuns:

Eu tot timpul mi-am dorit sa fiu profesoara!

| lavvybubu a răspuns:

Politista. dc?

| mdany a răspuns:

In medicina.

| GigglesToDay a răspuns:

Pai deja sunt model altceva nu vreau:*
speer sa iti faci o cariera cum iti place si cum vreibig hug
funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macaragiu

| madalin_7682 a răspuns:

Eu vreau fotbalist dar depinde ca imi place si inotul dar mai mult misez pe fotbal

| TheExpert01 a răspuns:

De ceva in care se castiga ff multi bani laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing funda? sau vot macar sad broken heart crying plzz

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Ori medic legist ori fotomodel. Sau farmacista pentru ca am auzit ca salariul la sef de farmacie e de peste 60 de milioane lei vechi. de ce nu?

| Dean1996 a răspuns:

Muzica

| Deian1 a răspuns:

Fizician

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Nu m-am hotarat inca...cred ca mai am timp sa fac asta. am 15 ani, si pana acum, mi s'au schimbat ideile de vreo 20 de ori. pana si calugarita am vrut sa fiu big grin acum, parca m-am oprit la prezentatoare la vreo emisiune, da stiu ca o sa mai am vreo 20 de idei pana la majorat :p

bafta happy

| RoseRosee a răspuns:

Pai procuror sau cantareata

| TropicalStorm a răspuns:

Eu sunt SOMER big grin sunt incepator in astalaughing kiss

| αиdяαdα explică:

@GeOrGy10: Ai primit fundă pentru că ai ales exact domeniile la care optez şi eu. ♥

| eugenl a răspuns:

Proiectant sau ceva in grafica