| Caprio a întrebat:

Voi ce credeti?
Mai am sanse sa fac ceva cu fotbalul?
Am facut 5 ani. si m-am lasat acum 2 pe motive de sanatate. Am 16 ani si multi spun ca trebuia sa continui dar eu cred ca mai pot face ceva visez sa fac ceva cu fotbalul de mic copil.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu este prea tarziu, dar ziceai ceva de sanatate.Cu vointa si mai ales cu talent poti face tot ce-ti doresti.Bafta!

| BTWIN a răspuns:

Daca ai vointa poti face orice happy
asa ca reia cariera de fotbalist
sper sa auzim de tine in cativa ani
bafta multa

| DinamoPCH a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu..totul tine de tine... daca ai mai facut, inseamna ca ai o conditie fizica destul de ok. Bafta!

| AndreyTPU a răspuns:

Salut! Daca ai vointa poti face orice, eu zic sa reiei cariera de fotbal, dar ai spus ca ai probleme medicale, atunci ai grija, daca e foarte grav, nu merita.