| funditza a întrebat:

Voi ce meserie ati alege?

Răspuns Câştigător
| DrMeow a răspuns:

Avocat

11 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Cred ca medic.
O zi buna

| Laura a răspuns:

Sincer? Pilot de avioane comerciale laughing
*wakes up*
Sau web designer / programator IT.

| clofu a răspuns:

Eu bucatar.(oricum sunt deja). consider ca omul o sa manance totdeauna, o sa iasa cu prietena, sotia etc la un restaurant...deci pentru mine niciodata nu o sa cada aceasta meserie.Si mai este si bine platita!

| Derye a răspuns:

Gigolo

| Alexandru a răspuns:

Imi doresc sa devin contabil, in sensul acesta alegand liceul si profilul care mi-au dat oportunitatea sa studiez contabilitatea.
Stiu ca este o slujba foarte costisitoare, mai ales din punct de vedere psihic, dar, odata experienta castigata in acest domeniu si perfectionarea continua, rezultatele nu vor intarzia sa apara, atat din punct de vedere financiar cat si din punct de vedere al implinirii profesionale.
Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| AdelinaC a răspuns:

Medic cred.Ma voi hotara din septembrie ca voi face anatomia.

| Foxilikkkă a răspuns:

Psiholog sau jurnalist.( sau amandoua in acelasi timp laughing ). Nu m-am hotarat inca

| jonny_7794 a răspuns:

Intreabarea asta ne era adresata prin clasele I-IV daca nu ma insel, deci copii...noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otelar.

| virtuallove a răspuns:

Medic legist