| VIPER a întrebat:

Voi ce meserie(sujba, job) v-ati ales? eu as vrea bucatar.la elena cuza pot sa devin bucatar dupa aceea? mai trebuie sa fac si facultate?

Răspuns Câştigător
| Deea2011 a răspuns:

Nu nu trebuie facultate happy. Trebuie sa urmezi o scoala de bucatar si o sa ai niste examene. Notele pe care le iei iti vor da grade, cu cat nota e mai mare cu atat mai bine! Bafta!

5 răspunsuri:
| Madalin01 a răspuns:

Eu sincer as vrea sa fiu Informatician happy

Dar mai am pana atunci sa fac liceul si facultatea crying

| foxi a răspuns:

Nici sa citesti nu trebuie sa stii ca sa mesteci in oale... ce facultate iti trebuie?

| BossMan a răspuns:

Si eu tot bucatar sa fac ciorba de limba cu fetele frumoase

| VIPER explică:

Chimie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie facultate, doar un curs. Daca vei ajunge bucarar ai grija sa nu iti tai degetelehee hee Apropo cred ca e o meserie banoasa big grin