| anutza280 a întrebat:

Voi credeti ca MILEY CYRUS ar fi in stare de asa ceva
sa se drogheze?

27 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Normal,de ce sa nu fie in stare,deja s-a drogat,ce crezi, ca, daca e mare "vedeta" nu stiu ce sunt alea droguri.

| whiterose26 a răspuns:

Miley Cyrus a fost filmata recent consumand etnobotanice intr-un bar.Este posibil ca ea sa se drogheze, insa nu putem stii nimic sigur.Ar fii pacat sa faca acest lucru deoarece este tanara si frumoasa, asa ca eu personal nu cred ca ea face acest lucru.
Te pup!:*

Răspuns utilizator avertizat
| Xlove64 a răspuns:

Poi acu cateva luni am vazut pe nu stiu ce site filmuletzu cand Miley s`a drogat sad

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da. Multe vedete fac asta. Oricum, Miley s-a si drogat la petrecerea ei de 18 ani. Acum, mie fata aceea mi se pare complet nebuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt fana Miley Cyrus si prea as crede-o in stare sa se drogheze! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu e vorba de ce credem, chiar este un filmulet cu ea cand se drogheazalaughing. Bine ce a fumat ea acolo sunt droguri usoare nu poti sa spui ca e drogata ca a incercat si ea odata oh go on

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Cred ca da. Celebritatile sunt expuse la multe lucruri daunatoare.

| Clauditza21 a răspuns:

Citeste asta si o sa te convingi
http://www.audculori.com/......-de-trist/

| mixing101 a răspuns:

Depinde de ce prieteni are...>

| aly a răspuns:

Da

| Flaviia a răspuns:

Da.

A fost declara cel mai prost model adolescentin de urmat.

In fine acum e majora face ce vrea ea.

| Dope a răspuns:

Da! Iti zic clar ea nu se mai gandeste la fanii ei, eu am iubit-o si mi-a plc cum canta dar acum cand am vazut clipuletul o urasc! Pa.

| GoodIntentions a răspuns:

A făcut-o deja deci.DA

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Daa, sa drogat.winking

| elenastan a răspuns:

Nu, Miley Cyrcus nu ar fi capabila de asa ceva!

| eldiabloo a răspuns:

Presa vorbeste tu nu o lua in serios rolling on the floor asa a spus ca belinda peregrin e insarcinata dar nu era nu lua in serios miley nu se drogheaza

| youandmy a răspuns:

Pai da cred ca are motivele ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu numai sa drogat. a facut alte multe chesti care ia patat imaginea hannei montanei...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La o adică omul este în stare să și omoare! Nimic să nu te surprindă în comportamentul individului.
Pa, pa.

| cyberwest a răspuns:

Whiterose26 aia nu cred ca au auzit de etnobotanice

| blackbuttefly a răspuns:

Buna! Am vazut si eu filmuletul cand Miley Cyrus se droga si cred ca este in stare de asa ceva, daca este vedeta nu insemna ca nu stie ce sunt drogurile. Sunt de acord cu McDreamy

| Narcis2007 a răspuns:

Normal...nu imi plac barfele astea despre vedete doar ca nu m-am putut abtine la asta!

| Simona a răspuns:

Da.mai ales ca astfel de chestii sunt in "voga"...laughing

| BadBoyCristy a răspuns:

Da-i Doamne, sa se drogheze sa scapam o data de ea!

| AddaXD a răspuns:

Da, ea se drogheaza. Se discuta mult pe tema asta, sunt si filmuletze pe youtube si articole prin ziare.

| PySsY_7717 a răspuns:

Da,faza amuzanta e ca deja se drogheaza!