| raisssa a întrebat:

Voi sunteti hotarati, stiti ce vreti sa faceti in viata? ma refer la un viitor job...

13 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Da. Avocata si actrita, daca se poate tongue

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu sunt hotarat dar va fi ceva intre medic sau economist.

| Farcas a răspuns:

Nu sunt inca hotarata. Dar mi-ar place ghid turistic, stwardesa (sau cum se scrie), sau psiholoaga.

| Mo a răspuns:

Nu sunt hotarata ce voi face, dar sunt constienta ca mai am foarte putin timp! Desi am 17 ani sunt inca nehotarata ce voi face cu viata mea.Deocamdata am o viziune in mare asupra viitorului, dar nu si in cele mai mici detalii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani, sunt constienta ca trebuie sa muncesc foarte mult pentru a-mi indeplini visele, care se schimba de la un an la altul. Un lucru e cert: vreau tot ce-i mai bun de la viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt crying, nu stiu ce vreau sa fac cu precizie dar cu siguranta vreau sa lucrez intr'un salon sau la redaactia unei reviste de moda.

| Cleona a răspuns:

Cantareata, imi place mult sa cant si simt ca asta e un viitor al meu!

| raisssa explică:

Mdap...vise de copii, la ce puteam sa ma astept?laughingeu va doresc sa vi se indeplineasca...

| dede16 a răspuns:

Vaii laughing) imi tot bate mama capu` sa ma hotarasc la ce faculta vreau sa merg si deocamdata sunt in pana de idei.
Jurnalist asa cam dori big grin

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Bucatar sef big grin

| latexcap93 a răspuns:

Ma gandesc la un fel de blow...hand maybe thinking

| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a răspuns:

Politista, prof de istorie sau ghid turistic, inca nu m-am decishee hee) mai am doi ani sa ma decidbig grin

| Myruna_1378 a răspuns:

Da... eu as vrea sa fiu actrita si sa ma duc la modeling