| Alexandru11212 a întrebat:

Vrea cineva sa ma ajute?:a ce profil trebuie sa mergi daca vrei sa te faci electrician? Ma refer la electrician care face circuite, care pune curentul, ex care schimba firele. Ps sunt din Bacau si un ex de un liceu bun bazat pe chestia asta ma pasioneaza. Poate nu am scris bine sau ceva gen imi cer scuze

Răspuns Câştigător
| Alexandru11212 explică (pentru GabiDumitrescu):

Deci asta se face dupa liceu

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alexandru11212):

"Se accepta: în funcţie de cerinţele de acces specifice fiecărui curs, diploma 12 clase, diploma 10 clase, diploma 8 clase, foaie matricola, diploma BAC, Diploma Licenta/Master, Adeverinta, etc"