| Nevassa367873 a întrebat:

Vreau doar sa stiu pentru viitor, unde ma pot angaja cu un 8 in bac si ce se intampla.

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De unde vrei să știm noi unde te poți angaja și ce se va întâmpla doar pe baza faptului că ai "un 8 în bac"?

Crezi că există undeva un tabel care are în coloana din stânga notele la bac iar în coloana din dreapta locurile de muncă alocate pentru fiecare notă?

| sierra1 a răspuns:

Nu e ia nimeni că ai 8 la bac.
ce știi să faci?

| Aditu94 a răspuns:

Buna, ai luat la examenul de Bacalaureat nota 8 si nu stii incotro sa o iei, nu? Nu e problema, te pot indruma eu catre un loc unde o sa ai satisfactie pedeplina pe termen lung, anume : Scoala Militara de Maistri Militari, Academia Navala, Academia tehnica militara, 4 ani,dupa devii ofiter,pe barba ta,pe banii tai si numai bine. totul Gratuit, tot ce trebuie sa faci este sa mergi la centrul militar judetean de recrutare si informare si ei iti vor spune tot ce trebuie de stiut. Nu te costa nimic, totul e gratuit...dar daca vrei, poti sa urmezi o scoala sanitara, o postliceala de Asistente, 3 ani cu plata/ara dupa caz..si iesi pe salariul..mult mai ok este ce zic..decat sa mergi sa slugaresti la unul si altul si sa te arunce ca pe un mop folosit.Succes..daca vrei detalii, vorbim in privat.