| Anonnnnn a întrebat:

Vreau interviuri cu vedete.in romana/angleza, nu conteaza.
sunt interesata d jurnalism dar nu prea stiu ce intrebari sa pun.si asta m-ar ajuta mult.
plzzz.help me!
thnx. fundoiiii

Răspuns Câştigător
| IngridBrunetyIngrid a răspuns:

I:Buna Inna. Spune-ne cateva cuvinte despre tine sa ne cunoastem. De unde esti, cum te cheama, cati ani ai, cum ai ajuns sa canti si cum s-a nascut numele "Inna" etc.
R:Buna. Numele meu adevarat este Elena Alexandra, m-am nascut in Mangalia, urmand sa imi petrec copilaria in statiunea Neptun. Bunicul meu ma alinta pe numele de INNA, m-am gandit sa patrez acest nume deoarece el este simplu si usor de retinut. Am 22 de ani impliniti in luna octombrie.
I:Cum ai ajuns sa colaborezi cu Play&Win?
Rbig grineoarece am vrut sa colaborez cu o echipa de profesionisti am ales echipa Play & WIN! Initial a fost o intamplare, care pe parcurs ne-a unit intr-un proiect de mare succes se pare : " INNA "
I:Te-ai gandit la vreo colaborare inedita pentru viitoarele tale piese? Cu cine ti-ar placea sa canti?
R:M-am gandit la diverse colaborari dar prefer sa fie o surpriza pentru publicul meu.
I:Un cuvant de incheiere pentru cei ce vor citi acest interviu cat si pentru fani
R:Va multumesc ca ati ales piesa HOT. Vreau sa stiti ca datorita voua s-a nascut INNA, am sa incerc sa nu va dezamagesc. VA IUBESC!

Sper sa-ti placa:*