| YTBDrawingBase a întrebat:

Vreau punctul tau de vedere asupra rutinii unui om de succes. Multumesc :]

Răspuns Câştigător
| 4StarLight a răspuns:

Fiecare om are propriul obiectiv, pentru mine înseamnă un succes faptul că îmi voi lua un câine, pentru tine că te vei muta în Australia(de exemplu). Dacă te simți realizat ești un om de succes, atâta timp cât ești împăcat și mândru de reușitele tale pe care le-ai făcut în timp pe propriile picioare.Un om de succes nu se naște așa, de aceea rutina lui este diferită de la om la om, ci dobandește asta în funcție de puterea financiară sau spirituală pe care o are! Eu mă simt bine să am doar un telefon, tu și o tabletă în plus dar ambii simțim la fel. De ce? Ne fac la fel de fericiți două lucruri diferite în funcție de așteptările și prefernițele fiecăruia deci o rutină propriu-zisă nu există, sau este foarte diversificată de la persoană la persoană! Dar ca un început trebuie să faci 3 lucruri:Să vrei, să fii optimist și să zâmbești!

2 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Te trezești devreme, bei cafeaua în grabă, mănânci în drum spre muncă/dacă mai apuci.Nu mai ai timp de nimic.Lumea te apreciază pentru ce ai devenit și nu pentru cine ești.Prietenii pe care îi ai îți sunt aproape doar pentru că ai succes. Femeia de lângă tine e mulțumită, atâta timp cât îi asiguri machiajul.Nu ai timp de călătorii, de citit, lucrurile acelea mărunte care contează cu adevărat.Te îndepărtezi de familie.Și îți rămâne un gol în suflet, pe care nu reușești să îl umplui cu tot succesul pe care îl ai.

| Adiadictie a răspuns:

Bere cafea tigara si. Tot asa