| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa aflu si eu parerea voastra... Prin ce oras e cea mai buna facultate de farmacie? happy

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Eu zic ca cea din Bucuresti

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Tirgu Mures.

| thehope a răspuns:

Parerile sunt impartite, eu pot spune ca UMF din Iasi, altul poate spune ca facultatea din Bucuresti, Cluj sau mai stiu eu unde mai sunt...totusi,in viziunea mea mai mult conteaza ceea ce inveti in facultatea aia si ce iti ramane in capsor decat renumele facultatii. happy

| lora_9285 a răspuns:

Cum spune si @thehope, parerile sunt impartite.Cam fiecare cred ca, a spus facultatea unde a facut el, sau cea din orasul sau.Eu spun ca cea mai buna facultate este in Cluj.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
www.alegefacultatea.ro
Pa, pa.

| 1985 a răspuns:

Cred ca cea din tg mures