| s73f1 a întrebat:

Vreau sa castig bani de buzunar (am 10 ani). Am facut odata magazin, cumparam lucruri si le vindeam mai scump, dar nu a mers.Acum nu stiu ce sa mai fac imi trebuie bani! Idei de ce pot vinde sau face?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa incepi prin a iti ajuta parintii sau vecinii cu munci gospodaresti ( sigur dupa varsta ta ) si te-ar putea rasplati. ce zici? funda? te rog mersi :X

2 răspunsuri:
| glossygrl a răspuns:

Convinge-i pe parintii tai sa se inscrie la real, kaufland sa distribuie pliante, dar in loc ca ei sa le distribuie-le distribui tu si iei tu banii!
fundita?

| Ovimax a răspuns:

Daca mai esti interesat ar mai fi 2 metode pe care le folosesc si eu
1: http://www.virtconomics.com/recruit/um6pwttq7hirdokxdqn7 virtconomics poti castiga enorm de muti bani (de la 20 euro pana la mi de euro) dar trebuie sa ai rabdare.

2: http://www.neobux.com/? rh=4F56494D4158424F59 acesta este neobux cel mai bun PTC ( paid to click) primesti bani pentru a vizualiza reclame. :)