| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la psihologie in bucuresti dar nu stiu la ce universitate...la stat taxele sunt mai mari decat la particular si nu stiu daca intru la buget... ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| thedoll2010 a răspuns:

Iti recomand sa inveti ca sa intri la buget happy
Daca nu, tot la stat zic sa te duci, chiar daca e un pic mai scump.

| alexa a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez, dar este destul de grea admiterea la psihologie si e mare concurenta.Acum nu stiu ce va fi in anul cand vei da tu admitere. Cel mai bine, invata si incearca. ti nororcul la buget, daca nu ramai la taxa si lupta. te pentru ca anul urmator sa te muti la buget.
multa bafta