| Victoria98 a întrebat:

Vreau sa devin foto model. am toate calitatile :inalta,slaba,fotogenica, in pas cu moda s.a. Problema e unde as putea invata de foto model? (Moldova)

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Te duci la Catalin Botezatu cand are preselectii, si daca esti ok, atunci bafta!

| 01rukia01 a răspuns:

La next top model by catalin botezaturolling on the floor

| agathapurple a răspuns:

Cea mai buna agentie de modelling din Romania este MRA. Intra pe site.ul lor si contacteaza.i. Ai acolo si un formular, completezi datele si atasezi imagini cu tine.
Daca ei considera ca esti suficient de buna te vor contacta.

| mihai17998 a răspuns:

Vino la laughing