| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

Vreau sa devin medic! Da! Stiu cat de greu va fi, stiu ca daca vreau un salariu decent trebuie sa imigrez, stiu ca am nevoie de talent, pasiune si multa rabdare, stiu ca trebuie sa fac multe alegeri. Stiu toate acestea! Insa nelamurirea mea este : Este vreun medic pe aici cu care as putea sta de vorba? un medic care doreste sa`mi devina prieten, la care pot apela de cate ori am nevoie. Un indrumator. Va astept cu big hug deschise!

Răspuns Câştigător
| andrei88u a răspuns:

Nu's inca medic mai am ceva drum de parcursbig grin...dar sa stii ca e destul de grea facultatea si trebuie sa faci o groaza de sacrificii. Este si frumos daca iti place. Da la medicina doar daca iti doresti cu adevarat pentru ca altfel va fi o povara. Bafta multawinking

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu sunt medic, insa la anul voi da admiterea. Daca te pot ajuta cu ceva sau daca vrei pur si simplu sa vorbim sa ma contactezi.

| IancuSilviu a răspuns:

hee hee si eu incerc drumu asta. trec primul an la bio chimie

| darkrider a răspuns:

Sa emigrezi, nu sa imigrezi!

| ioanalexandru a răspuns:

Daca te pot ajuta, sa ma contactezi