| asd123 a întrebat:

Vreau sa fac un curs de calificare pentru mecanic auto, dar dupa asta o sa imi gasesc de lucru in domeniu?(precizez ca:am cunostinte inn mecanica )

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Berte a răspuns:

Bună ziua! Puteţi face un curs de mecanică auto la Colegiul UCECOM "Spiru Haret" din Bucureşti, cursul durează 4, 5 luni, se face zilnic, de la ora 8 la ora 14, o zi pe săptămână teorie, restul practică în reprezentanţele "Porche-România", "Bosch-România", "Renault-România" şi "Rodell-Bucureşti", preţul fiind de 1200 lei, 100 de lei la înscriere şi restul în tranşe până la finalizarea acestuia. Acesta este site-ul lor: www.ucecom-spiruharet.ro Înscrierile se fac până la data de 1 Iunie! Eu mă voi înscrie zilele viitoare... Pentru mai multe informaţii sunaţi la numerele de telefon afişate pe site. Menţionez că acest curs este unul de calificare nivel II, fiind echivalent cu o şcoală postliceală sau profesională şi la sfârşitul căruia primiţi diplomă de mecanic calificat recunoscută atât la noi cât şi în străinătate.