| adik03 a întrebat:

Vreau sa fiu actor, ce trebuie sa fac, ce as putea face, dati-mi un sfat va rog multumesc mult.

3 răspunsuri:
| RoXyyR a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa fac o scoala de arte. si sa progresezi sa joci pe o scena sa interpretezi cat mai multe roluri ca sa devii un bun actor oricum este o meserie foarte frumoasa cand eram mica ma tenta si pe mine aceasta meserie dar din pacate nu am dispus de bani dar sper ca tu sa reusesti

| pwp a răspuns:

Trebuie sa ai talent..sa poti vorbi in fata oamenilor fara emotii...sa ai dictie!
Sa fii si frumos, sa arati bine big grin Asa vei avea mai multe roluri tongue

| mixxjim a răspuns:

Ai putea incerca niste cursuri la scoala populara de arta pina ajungi la facultate happy acolo afli sigur daca chiar ai talent si in plus te si pregatesti pina ajungi la facultate. sunt si licee de arta care au clasa de actorie, dar facultatea de teatru si film tot trebuie s-o faci. succes!