| Pinteana a întrebat:

Vreau sa fiu reprezentanta Oriflame sau Avon dar am numai 14 ani. Îmi doresc foarte mult sar nu știu Cum

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu mod e sa devina mama sau sora (daca e cazul) ta reprezentant dar doar cu numele. Tu faci toata treaba si desigur vei lua si banii dar ea va fi prezenta in actele necesare. Stiu multe prietene care au facut asa, nu are rost sa te complici

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Buna eu sunt Robert si cred ca te pot ajuta din mai multe puncte de vedere, eu iti recomand ceva iar tu hotarasti daca sa pui in practica sau nu.

Eu iti recomand Oriflame deoarece cremele si exfoliantele sunt create pe baza de plante din celulele lor iar ele te ajuta sa-ti curete fata in profunzime datorita umplerii de ecollagen din interiorul pielii si umblerea ridurilor.

Eu sunt reprezentat la Oriflame dar iti zic un avantaj iti poti comanda chiar tu produsele preferate la un pret mult mai mic decat le-ai lua de la un magazin sau un alt reprezentant si asa poti investii mai multi bani in frumusetea si infrumusetarea ta.

Daca te intereseaza contacteaza-ma la nr de tel. 0766.233.962 ca sa-ti dau mai multe info.

Te pot ajuta sa te inscri si iti voi da toate detaliile pe care trebuie sa le aplici pentru a fi un reprezentant de succes dar asta depinde numai de tine in functie de cat de departe vrei sa ajungi.

Contacteaza-ma si nu-ti va parea rau!

| o1cristina a răspuns:

Este foarte usor sa devii reprezentat chiar tu, daca te gandesti ca poti sa iti obisnuiesti clientii sa iti plateasca atunci cand comanda, iar tu sa platesti coletul la livrare. Daca vrei sa primesti o perioada de 3 saptamani pentru plata facturilor, atunci ai nevoie de acordul unui parinte.
Poti sa te inscrii chiar acum, aici http://ro.oriflame.com/......consultant
Daca nu te descurci sau daca ai nevoie de mai multe informatii, iti stau la dispozitie.