| AntonyJacob a întrebat:

Vreau sa imi fac o melodie.Am creat negativul, dar imi trebuie versurile.Ma puteti ajuta, va rog? Dau funda si voturi. (ps:totul este pentru distractie);

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Domnu nostru capitanu, noi pe tine te rugam, sa trimiti 5 echipaje, drumurile sa blocam, si dac-o sa prindeti hotii cu icoane la subrat, nu uitati e de la mine si va rog sa m-avansati. Astea sunt bune?

| AntonyJacob explică (pentru ombladon):

Nu prea cred. laughing

| ombladon a răspuns (pentru AntonyJacob):

Macar am incercat...

| Georgescu_Silviu_1995 a răspuns:

Mai scriu versuri din cand in cand...nu sunt profesionist dar daca te pot ajuta o fac cu placere( poate daca ajungi celebra nu uiti si de minelaughing) ) Deci daca vrei da-mi id de fb, mess sau skype si vbim ca trebuie sa ascult negativul sa stiu ce tip de muzica e si cam ce semnificatie ar trebui sa aiba versurile in functie de negativ ritm etc