| roxanabombonik a întrebat:

Vreau sa imi fac o trupa cum sa ii pun numele nu stiu imi trebuie ceva Urgenta... fundita va asteapta big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The killers.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai depinde ce trupa vrei sa faci, totusi sunt sigut ca vrei o trupa de rock, asa ca eu iti sugerez The Crazy Rockers, ce zici?

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru roxanabombonik):

Ce spui de RockariiDeAzi? Daca nu iti place in romana traduce-l in engleza,dar totusi eu cred ca mai bine ar fi sa va aduna-ti toti si sa spuna fiecare parerea lui, e cel mai bine si mult mai rapid, poate eu ti-am dat un exemplu si tie iti place, dar poate celorlalti, nu.

| DamieNzoor a răspuns:

Sunteti numai fete? si ce anume cantati? ce gen? big grin ca sa ma gandesc la un nume repede laughing

| roxanabombonik explică (pentru DamieNzoor):

Sunt 3 fete 1 vocalista adica eu si 2 backing vocals si 3 baieti big grin