| SketchFEVER a întrebat:

Vreau sa incep o viata noua.Pana acum imi bateam joc de scoala.Am 14 ani, sunt clasa a 7-a.La liceu vreau sa plec la Bucuresti sa fac liceul Octav Onicescu la mate-info intensiv.Credeti ca pot recupera toata matematica din clasa a 7-a pana in prezent? Chiar nu vreau sa imi dezamagesc familia,si chiar vreau sa am un viitor bun,momentan la mate am note de 7, 8.Deci,credeti ca pot recupera, ce sfaturi imi dati? Chiar vreau sa ajung iarasi pe drumul cel bun.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Daca stai acasa cu pixul in mana si faci exercitii poti recupera, bafta.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur ca poti recupera, insa totul depinde de tine.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Cu putina vointa totul devine posibil.