| Mayy a întrebat:

Vreau sa lucrez dincolo pe o perioada de cateva luni.Am gasit ceva dar nu prea stiu ce se face mai exact acolo adica : lucrari intretinere agricultura?

4 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Nu prea iti recomand muncile agricole, pentru sanatatea ta, alege altceva, invata o limba straina, engleza, franceza, germana, spaniola si dupa ce cunosti limba te descurci altcumva, daca nu ai atata vointa incat sa faci acest lucru atunci iti meriti soarta sad

| Mayy explică (pentru taviyamato):

Buna. Problema e ca nu prea am de ales. Trebuie sa-mi strang niste bani de facultate iar aici ce sa fac? Iar cum ziceai tu ca sa invat o alta limba mai bine, intr-adevar e o solutie dar nu acum pentru ca nu vreau sa stau foarte mult timp plecata insa varianta asta ar fi buna dupa ce termin facultatea...

| Rony23 a răspuns:

Cules de capsuni

| Crisstyanos a răspuns:

Pai o sa te ocupi cu prelucrarea pamantului, saparea, udarea, plantarea... si alte lucruri ce tin de agricultura. Funda?