| 3ntzz a întrebat:

Vreau sa ma angajez la kaufland si nu stiu ce as putea scrie la "locul de munca pentru care se candideaza ", in C.V.
Eu sunt disups pentru orice fel de post.
Dar de exemplu cum as putea scrie in termenii respectivi ca vreau sa pun produsele pe rafturi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti pune asa: manipulant marfuri, aranjare produse, casier, sau la ce aveti nevoie sunt dispus sa indeplinesc sarciniile necesare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ce posturi au deschise, ar trebui sa scrie undeva pe site ul lor.

| neutrino a răspuns:

Muncitor necalificat.

| William a răspuns:

Omul bun la toate.

| zaratu a răspuns:

Manipulant de marfuri

| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Lasa-le un cv si asteapta... vezi tu la interviu la ce vei fi pus