| Buii a întrebat:

Vreau sa ma angajez la KFC Constanta pentru postul de casier. Sunt student si ma gandeam la programul de 4 ore, insa la 2 sapt vreau sa mai ajung si acasa in weekend. Stiti cumva daca programul de 4 ore reprezinta 5 zile pe sapt sau toate 7? Sau ce as putea face pentru a avea odata la 2 sapt weekendul liber. Multumesc frumos, funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Eventualul program il poti avea doar discutand cu conducerea si dupa negocierea acesteia.