| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Vreau sa ma fac cantareata..si sa ma duc la Vocea Romaniei la anul'. Ce trebuie sa fac sa ajung acolo sau cum se procedeaza? Ajutati-ma imi doresc enooorm de mult sa fiu cantareata.
funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
| DanaQ a răspuns:

Mai bine intri pe site-ul dedicat concursului si trimite un mesaj prin formularul de contact. Cu siguranta vei fi indrumata sau mai simplu, suna la ei si intreaba. Decat sa-si dea fiecare cu parerea, nefiind in cunostinta de cauza, mai bine obtii informatii direct de la ei. Succes!