| marianamay a întrebat:

Vreau sa ma fac secretara, ce salariu are o secretara in Bucuresti?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde cat de bine arati, si cum o sa iasa interviulbig grin
PS:Iti recomand sa nu-ti iei blugi ca o sa fie mai greu sa-i dai jos.

| DimLight a răspuns:

Daca ai diploma de studii superioare(facultate) primesti minim 1000 ron (cam 1200 max. pentru inceput) in general e pana in 2000(la stat) dar depinde de firma si obligatii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de firma. salariile pleaca de la 800 ron iar majoritatea probabil sunt in jurul sumei de 1500 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de societatea pentru care lucrezi. Poti fi platita si bine si mai prost. Depinde si de raspunderile, atributiile pe care le ai...

| RazerAbyssus a răspuns:

Poti sa fi chiar nevasta sefului, patroana!

| DennisDMR a răspuns:

Cam 17 milioane