| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa merg la facultate de inginerie/industrie alimentara, in special la Brasov. As avea nevoie de tot felul de informatii, orele de baza, cat de stabil e sa imi gasesc un loc de munca dupa ce termin, etc. Tot ce stiti voi!

1 răspuns:
| CompanyBad a răspuns:

Ca sa intelegi mai bine meseria pentru care te pregatesti, este clar nevoie de un job in domeniu, si jobul e mult mai bine sa'l gasesti inainte sa termini studiile, si fa'l stabil, nu doar un simplu loc in care vii la munca, sa te formezi pentru viitor, sunt atatea norme de invatat, si nu doar
Bafta