| alexa_9699 a întrebat:

Vreau sa merg la o facultate cu specializarea,, pedagogia invatamantului primar si prescolar". Am inteles ca o sa trebuiasca sa dau niste probe de admitere.Stiti in ce consta aceste probe? Ce probe sunt? Multumesc foarte mult:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| madaluhsha a răspuns:

Buna.
Poi din cate stiu eu se dau probe la muzica (trebuie sa canti o melodie), probe la sport, probe la dictie (te pune sa citesti un text la prima vedere) si nu mai tin mintehee hee. Sper sa reusesti sa intri.Succes in viatawinking

Răspuns utilizator avertizat