| stefannnnn222 a întrebat:

Vreau sa plec in Germania sa culeg struguri sau cirese. Cum sa iau legatura cu cineva? Am gasit pe net cateva anunturi, am sunat si nu mi-a raspuns nimeni.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Cauta pe Facebook grupuri de romani in Germania. Poate ei te pot ajuta mai repede. Alternativ mai cauta firme de recrutare forta de munca pentru strainatate.

| sierra1 a răspuns:

"in Germania sa culeg struguri sau cirese. Cum sa iau legatura cu cineva?"

pentru cireșe, revino prin mai
pentru struguri, revino prin septembrie

| Lukasssz a răspuns:

Cauta pe ejobs.

| Frank51 a răspuns:

Am eu câteva locuri de muncă dacă dorești, la fabrici, dă-mi mesaj în privat dacă te interesează.