| Nimeni20192018 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu, de ce in sustemul militar ca SGP inta mai intai cei cu pile? #m-amsaturatderomania

Răspuns Câştigător
| Laur014 a răspuns:

Asta e Romania! O tara de rahat in care majoritatea retardatilor, prostilor, trantorilor si cwrvelor au un job datorita parintilor, datorita lustruitului pantofilor.Nu esti singurul care s-a saturat de tara asta infecta,de imbecili aroganti si nesimtiti,pesti la tot pasul, parasute la produs sau la birouri, mancatorie, hotie, falsitate!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"in sustemul militar ca SGP inta mai intai cei cu pile"

e o premisă FALSĂ și mai e scrisă și cu picioarele.
Dar fii sigur că incompentenții (majoritatea) rămân pe afară