| CrazySell a întrebat:

Vreau sa va spun ceva, deci eu am fost la Romanii au Talent si m-am inscris l-am intalnit pe Smiley si pe ceilalti toata lumea imi spune ca am o voce superba mai ales mama si colegii... asa ca m-am dus la romanii au talent cu o zi inainte am fost la piscina si am racit rau si cand m-am dus la Romanii au talent am ragusit in timp ce cantam asa ca nu am fost selectata la Tv adica la protv sa apar la televizor... ce as putea sa fac asta e visul meu. si imi doresc atat de mult

Răspuns Câştigător
| MyFashionGirlTv a răspuns:

Si nu te-ai calificat hai funda

11 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Te mai duci o dată la ediția din anul viitor. Nimic altceva nu poți face.

| Remus13 a răspuns:

Cand se termina acest sezon, pe la sfarsitul lunii aprilie sau jumatatea lunii mai, peste cateva luni se vor face iar selectii si te poti inscrie iar, mult succes, VOT

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Nu sunt sigura daca poti sa te mai inscri odata, dar poti incerca! Intewreseaza-te cand merg in alt oras, sau ultima solutie ar fi Romanii Au Talent Sez.2. aaa Poti incerca si alte emisiuni, cum ar fi Vocea Romaniei. Succes!

| Anq209 a răspuns:

Pai...nu renunta! Incearca la concursuri mai mici si cu timpul daca intr-adevar ai voce o sa fi descoperita.Canta si tu pe la evenimente mai mici. fundita?

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Vino la Campina are talent.e ca romanii au talen doar ca e in orasul Campinawinking

| LADYANONIMA a răspuns:

Poti sa mai incerci o data in alt oras daca nu sau terminat preselectiile
winking

| C0l4 a răspuns:

Pai. si eu am fost cu Madonna pe scena.straight face Lasa prostiile... daca chiar ai fi fost la romanii au talent. nu mergeai la piscina inainte cu o zi. povesti ce copiilaughing

| CrazySell explică (pentru C0l4):

Jur pe Dumnezeu ca am fost crede-ma pe cuvant chiar nu mint draga C0l4 daca nu crezi nu mai lasa comentariu... si chiar am fost si ar trebui sa ma crezi fiindca n-am de ce sa mint ca nu ma cred vedeta atata timp cat nu am fost selectata nu ma dau mare doar imi spun necazul si am plans mult

| C0l4 a răspuns (pentru CrazySell):

Eh. imi pare rau daca te-am jignitwinking Dar crede-ma ca toti se dau mari ca am fost nu stiu unde si ca am vazut pe nu stiu cine. si nu prea ai pe cine sa crezihappy

| gyony a răspuns:

Momentan, nu cred ca mai poti face nimic! Ai mai mare grija la urmatoarea etapa pentru auditiile de la Romanii Au Talent.

| Teodora_2255 a răspuns:

Nujj scumpa.trebuia sa nu te duci la piscina